Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: İhracatçı
Markalar: Easwon
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: $1,000,000-$5,000,000
Yıl kurulan: 2011
İhracat p.c: 90% - 100%
Giriş

2020 yılında kurulan Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd (orijinal adı Easwon International Co., Ltd.'dir) yeni bir ticaret şirketidir.Üyelerimiz 15 yılı aşkın ihracat ve ithalat tecrübesine sahipken.

 

Şirket, kendi alanlarında tasarım, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış birçok ağaç işleme makinesi, kereste fabrikası, rüzgar türbini, tarım makinesi üreticisine üye olmuştur.Her fabrika, mükemmel tekniklerin yanı sıra mükemmel üretim ve kalite kontrol sistemine sahiptir.Bunlar, kaliteli ürünler sunmamızı sağlar.

 

Ürün yelpazemiz şunları içerir:

 

1. Ağaç işleme makineleri: hassas panel testere, şerit yeniden testere, delme makinesi, kalınlık ekici, CNC ahşap torna, CNC oyma makinesi, kenar bantlama makinesi, dört taraf kalıpçı vb.

 

2. Kereste fabrikası: yatay şerit kereste fabrikası, ağaç işleme şerit testere sistemi, tam otomatik ağaç işleme şerit testere, kereste fabrikası aksesuarları vb.

 

3. Tarım makineleri: diskli pulluk, pulluk, diskli tırmık, döner yeke, ekme makinesi, biçme makinesi, kültivatör, Ridger, pirinç ekim makinesi, manyok ekici vb.

 

4. çiçek arabası/çiçek arabası/danimarka çiçek rafı

 

Ürünlerimizi ABD, Avrupa, Afrika, Güneydoğu Asya dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki ülke ve bölgelere ihraç ediyoruz.Müşterilerimizin taleplerini karşılamak için en iyi kalite ve hizmetimizi yapıyoruz.

 

Hem evdeki hem de gemideki tüm arkadaşlar, yatırım ve iş yapmak için şirketimizi ziyaret etmekten memnuniyet duyarlar.Ayrıca tüm arkadaşlarla birlikte iş geliştirmemizi umuyoruz.

 

Geçmiş

2020 yılında kurulan orijinal adı, 2011 yılında kurulan Easwon International Co., Ltd'dir.

Hizmet

Ruixiang ithalat ve ihracat, mesleğimiz, kalitemiz, iletişimimiz ve hizmetimiz için güvenebileceğiniz tedarikçi olmaya kendini adamıştır.En başından beri bu ilkeye bağlı kalmak için çok çalıştık.

 

Profesyonel bir tedarikçi olarak ekibimiz, ürün yelpazesi hakkında zengin bilgiye sahiptir.10 yılı aşkın tecrübemizle, ağaç işleme makineleri, tarım makineleri, yatay kereste fabrikası, Danimarka arabasını kapsayan yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.Tüm ürünler pazar tarafından sıkı bir şekilde test edilmiş ve kanıtlanmıştır.Dahası, değerleri (kazan-kazan, güvenlik ve rahatlık) müşteriye kaliteden daha çok kaliteye dayalı olarak getirmeye devam ediyoruz.Bunların hem müşterilerimiz hem de bizim için uzun vadeli büyümenin esasları olduğuna inanıyoruz.

 

İyi iletişim ve hizmet bizim için çok önemlidir.Müşteriler üründen fazlasını satın almalı, her talep dikkate alınacaktır.Başarının birçok anahtarından biridir.Ortağımızla birlikte gelişmek bizim misyonumuzdur.

Ekibimiz
Çin Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. şirket Profili 0

Bella Zhang

General manager

10 years exporting experience

Mobile/Whatsapp/Wechat: +86-15065392273

E-mail: easwon1981@easwonmachinery.com

Çin Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. şirket Profili 1

Tony Zhuang

Sales manager

15 years exporting experience

Mobile/Whatsapp/Wechat: +86-15153984859

Skype: seasilkroad

E-mail: easwonintlco@gmail.com

Çin Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. şirket Profili 2

Dr. Andrei Gareev

Russian Senior Consultant

10 years exporting experience

Mobile: +61403038429

Skype: andrei_0612

E-mail: agareev12@gmail.com